Laevin...

O rodzie,o krainie...


#31 2008-07-06 13:22:18

Minai Laevin

Szczur

2762726
Zarejestrowany: 2008-06-23
Posty: 14
Punktów :   
Rasa: Elf
Klasa: Magini
Płeć: Kobieta

Re: Salon Fortecy Rodowej

*Potrząsnęła głową, by odpędzić złe myśli. Dolała sobie herbaty do filiżanki, wciąż mając to dziwne wrażenie. Odwróciła głowę w stronę wchodzącej do salonu kobiety.*
- Witaj, siostrzyczko. - *Przywitała się, siląc się na uśmiech. A nie przyszło jej to łatwo.*

Offline

 

#32 2008-07-06 15:17:38

Grupa Dziwnych Wędrowców

Szczur

Zarejestrowany: 2008-07-06
Posty: 3
Punktów :   

Re: Salon Fortecy Rodowej

*Dnia owego przy brzegu moża , przy urwiskach których niebo zalewał zachód słońca przemierzali brzegiem dziwne i tajemnicze postacie a były to stwożenia dziwnych niaznanych Krainie deccis stwożenia. łupierzca umysłów , Diabeł , Demony Ciemności , Szatan Ciemności i Oginik mrocznych krain podróżowali oni szukając czegoś , liczna gromada niszczyła, mordowała każdego kogo dotąd napotkała obrzydliwe tważe, paskudne wyglądy i straszne upiory odstraszają każdego w okół*

Offline

 

#33 2008-07-08 11:39:00

Aliane

Szczur

10556694
Zarejestrowany: 2008-06-27
Posty: 3
Punktów :   
Rasa: Elf
Klasa: Rzemieślniczka
Płeć: Kobieta

Re: Salon Fortecy Rodowej

*uśmiechnęła się leciutko do Minai* co masz taka minę*zapytała cicho*czy coś się stało?

Offline

 

#34 2008-07-08 21:57:43

Grupa Dziwnych Wędrowców

Szczur

Zarejestrowany: 2008-07-06
Posty: 3
Punktów :   

Re: Salon Fortecy Rodowej

*Nekromanta który pojawił się z nikąt podrużował przy skałach liczną gromadą, zauwarzył strzępki ciała lerzące na ostrych strzałach i miecz który chwycił w swe dłonie i podał Łupierzcy Umysłów*

/Nekromanta/ -Prędko powiedz mi kim on był!!

*łupierzca chwycił w swe dłonie miecz poprawił mackami śluz z tważy który mu spływał i zamkną oczyska*

/łupierzca/ -Człowiek ten , o tak widzę go *Wyrywczo wypowiada* jest strasznie wyraźny, człowiek ten jest dobry pomógłby nawet nam .

/Diabeł/ -Nekromanto wskrzesił byś go słyszałem wiele o twych zdolnościach i z tego co wiem posiadasz ową zdolność

/Nekromanta/ -Owszem posiadam ową zdolność ale ciało te znajduje się w strzępach. *Składa ręce*

*Ognik uniusł swe dłonie, wykonał skłon ku ziemi czerwone światło zciągając ruchem machną w stronę skał niebo zrobiło się czarne a czerwone światło było coraz bardziej oślepiające nagle dziwny deszcz zaczą padać wbrew prawu, ku gurze mniejsze i większe krople leciały do nieba, szczątki Filevisa odleciały gdzieś, po chwili Ziemia się zatrzęsła i jasno zielone światło opadło z nieba do dołu rozświetlając i rozwidlając całe niebo z mroczności, Silny przebłysk po którym znów stał się dzień sprawił żę Ognik zmienił się w dziwną różową dwunożną postać chodzącą po ziemi o wyglądzie przypominającym królika*

//Ognik// -Przykro mi ale to czym zdążyły się pożywić zwierzęta już nie ocalę to są części organiczne, niestwożę czegoś czego już niema.

*Wszyscy patrzyli na dziwne ciało któremu brakowało paru części mniej więcej ucha, pół nogi i ręki, podszedli do Ciała*

//Głos kogoś z gromady tłumu// -Co to jest ? warto to ożywiać a jak z tego będzie jakiś potwór?

*Nekromanta podszedł do Ciała pochylił się i położył na nim jego miecz*

//Nekromanta// -niewiadomo czy to był jego miecz ale taka jaka była jego dusza taka będzie *Położył dłoń na jego czele* Musimy się naradzić , najlepiej poszukać żeczy która do niego należała to mi pomoże *Przelyka ślinę* Zbliża się już wieczur chodźmy do tamtej jaskinii przenocować.

//Chwycili ciało i pobiegli do jaskinii, rozpalili tam ognisko i poddali się odpoczynku//

Offline

 

#35 2008-07-09 11:19:39

Minai Laevin

Szczur

2762726
Zarejestrowany: 2008-06-23
Posty: 14
Punktów :   
Rasa: Elf
Klasa: Magini
Płeć: Kobieta

Re: Salon Fortecy Rodowej

*Uśmiechnęła się blado do siostry.*
- Ach, miałam takie dziwne wrażenie, ze coś się stało któremuś z rodziny, ale już przeszło. - *Wzruszyła ramionami. Chwyciła do ręki filiżankę z herbatą.*
- Napijesz się może herbaty? - *Zapytała Aliane.*

Offline

 

#36 2008-07-09 13:33:34

Aliane

Szczur

10556694
Zarejestrowany: 2008-06-27
Posty: 3
Punktów :   
Rasa: Elf
Klasa: Rzemieślniczka
Płeć: Kobieta

Re: Salon Fortecy Rodowej

*Wzdrygnęła się lekko* szczerze mówiąc przez chwilę też tak jakoś dziwnie się poczułam*uśmiechnęła się*tak chętnie się napiję*powiedziała*

Offline

 

#37 2008-07-17 14:26:17

Minai Laevin

Szczur

2762726
Zarejestrowany: 2008-06-23
Posty: 14
Punktów :   
Rasa: Elf
Klasa: Magini
Płeć: Kobieta

Re: Salon Fortecy Rodowej

*Podeszła do stolika, nalała siostrze filiżankę herbaty.*
- Już myślałam, że tylko ja mam coś nie tak z głową, ale skoro Ty także poczułaś TO, to w takim razie rzeczywiście musiało się coś stać - *Zasmuciła się.* - Martwi mnie jedynie fakt, że nie jestem w stanie rozpoznać co i komu się stało.

Offline

 

#38 2008-07-20 11:44:31

Grupa Dziwnych Wędrowców

Szczur

Zarejestrowany: 2008-07-06
Posty: 3
Punktów :   

Re: Salon Fortecy Rodowej

* Ciało o poranku chwycili, i pobiegli do wioski ludzie w popłochu uciekali z wioski na wszystkie strony łupierzca prędko przetarł macki i ruszył w stronę chaty chwycił jakiś kawałek pergaminu*
-Tak tak to jego, połżcie go. Dziękuję
*Położył dłoń na tważ Filevisa i nagle ożył, usiadł*
/Nekromanta/ -Witaj , pamiętasz coś ?
/Filevis/ -Pamiętam wszystko prucz powodu z jakiego zginełem i jak miałem na imię
/Diabeł/ -Ożywiliśmy cię pod jednym warunkiem który musisz dla nas spełić *Nachylił się i zaszeptał coś na ucho*
/Filevis/ - Dobrze zgadzam się , lecz jak ja miałem na imię ?
/Nekromanta/ -Nazwiemy cię Quaintre , Syn piekieł i ciemności
/Quaintre/ -Dziękuję , Mogli byście wskazać gdzie moja droga ? do moich bliskich chciałbym do nich wrucić lecz czy mnie jeszcze pamiętają....
/Nekromanta/ -Oczywiście idź na pułnoc do wiekiego zamku Laevin'ów
/Quaintre/ -Dziękuje wam, ciemne z was postacie lecz dusze swe macie , znajdę swój pergamin który potwierdza mą szlachetnośc Laevin i ruszę do Fortecy *Chwycił wielką gałęź gdyż nogi jednej niema i popędził do swego domu* Jeszcze raz dziękuję wam za wszystko i spełnię beliarze twą prośbę by obietnicę spełnić

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.plemionalia.pun.pl www.c47.pun.pl www.managerzuzlowy.pun.pl www.footballmanager.pun.pl www.lista-ots.pun.pl